Chocolate Slim Satış ve Sipariş Sitesi > Chocolate Slim Kullanımı

Chocolate Slim Kullanımı

Kullanım tavsiyesi olarak bir bardak, su veya süt içerisine bir tatlı kaşığı toz formda olan bitkisel karışımdan atılır ve tamamen karıştırılması sağlandıktan sonra tüketilmesi tavsiye edilir. Chocolate slim kutusu üzerinden kullanım talimatı içeriği yan etkileri ve üretici firma bilgilerine ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Chocolate Slim ile ilgili ürün detayı, içerisindeki bileşenler, imalat ya da ürüne göre ithalatçı firma bilgileri, üretim tarihi, son tüketim tarihi gibi bilgiler kutusu üzerilerinde detaylı bir şekilde yer almaktadır. Kullanıma başlamadan önce size ulaşan kutu üzerini detaylı bir şekilde okumanızı tavsiye ederiz.

  • Chocolate Slim Muhafaza ve Uyarı
    • Chocolate Slim Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
    • Chocolate Slim ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
    • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Chocolate Slim ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
    • Chocolate Slim ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.